Sudionici 26. Susreta tamburaških orkestara i sastava

26. Susret hrvatskih tamburaških orkestara i sastava bit će održan u Dugom Selu, 2. i 3. studenoga 2019.

 

Sudionici 26. Susreta hrvatskih tamburaških orkestara i sastava
(prema redoslijedu koncertnog nastupanja):

SUBOTA, 2. studenoga 2019. u 18 sati

KATEGORIJA FOLKLORNIH ORKESTARA:

KUD „Preporod“, Dugo Selo

Društvo za očuvanje i promicanje kulturne tradicijske baštine Etno Siscia, Sisak

Tamburaški orkestar KUD-a „Tamburica“, Staro Petrovo Selo

Folklorni orkestar HKGD-a „Dunav“, Vukovar

 

KATEGORIJA KONCERTNIH ORKESTARA:

Tamburaški orkestar Centra tradicijske kulture Varaždin

Županijski tamburaški orkestar “Stjepan Bujan-Stipić”, Čakovec

Tamburaški orkestar Kulturno-umjetničke edukacijske udruge „Kaj“, Zlatar Bistrica

Kulturna udruga „Tomislav Franjić“, Kalinovac

Tamburaški orkestar Tamburaškog društva „Gaj“, Zagreb

Stariji tamburaški orkestar Tamburaškog društva „Ferdo Livadić“, Samobor

 

GOSTI:

Tamburaški orkestar KD „Ivan Kaučić“, Ljutomer

 

SVEČANA DODJELA PRIZNANJA I NAGRADA

OKRUGLI STOL (prostorije KUD-a Preporod, I kat)

 

 

NEDJELJA, 3. studenoga 2019. u 18 sati

KATEGORIJA KONCERTNIH SASTAVA:

Tamburaški sastav KUD-a Belica

Tamburaški sastav Udruge „Prekodravski zvon“, Gola

Tamburaški sastav KUD-a Horvatska, Velika Horvatska

Tamburaški sastav KUD-a Bistra

Tamburaški sastav KUD-a „Sveti Juraj“, Draganić

Tamburaški sastav KUD-a „Toplice“, Varaždinske Toplice

 

KATEGORIJA FOLKLORNIH SASTAVA:

Tamburaški sastav KUD-a „Repušnica“

Tamburaški orkestar KUD-a „Dragutin Domjanić“, Vugrovec

Tamburaški sastav KUD-a „Rudar“, Glogovac

HKUD Petar Zrinski, Vrbovec

Tamburaški sastav KUD-a „Laz“, Laz Bistrički

KUD „Šandorovec“

Tamburaški sastav Centra tradicijske kulture Varaždin

Tamburaški sastav Folklornog ansambla Broda, Slavonski Brod

 

SVEČANA DODJELA PRIZNANJA I NAGRADA

OKRUGLI STOL (prostorije KUD-a Preporod, I kat)

 

Tehničke probe orkestara započinju u SUBOTU, 2. studenoga 2019. u 15:50 sati, po sljedećem rasporedu:

1. KUD „Preporod“, Dugo Selo, 15:50-16:00

2. Društvo za očuvanje i promicanje kulturne tradicijske baštine Etno Siscia, Sisak, 16:00-16:10

3. Tamburaški orkestar KUD-a „Tamburica“, Staro Petrovo Selo, 16:10-16:20

4. Folklorni orkestar HKGD-a „Dunav“, Vukovar, 16:20-16:30

5. Tamburaški orkestar Centra tradicijske kulture Varaždin, 16:30-16:40

6. Županijski tamburaški orkestar “Stjepan Bujan-Stipić”, Čakovec, 16:40-16:50

7. Tamburaški orkestar Kulturno-umjetničke edukacijske udruge „Kaj“, Zlatar Bistrica, 16:50-17:00

8. Kulturna udruga „Tomislav Franjić“, Kalinovac, 17:00-17:10

9. Tamburaški orkestar Tamburaškog društva „Gaj“, Zagreb, 17:10-17:20

10. Stariji tamburaški orkestar Tamburaškog društva „Ferdo Livadić“, Samobor, 17:20-17:30

11. Tamburaški orkestar KD „Ivan Kaučić“, Ljutomer, 17:30-17:40

 

Tehničke probe sastava započinju u NEDJELJU, 3. studenoga 2019. u 15:20 sati, po sljedećem rasporedu:

1. Tamburaški sastav KUD-a Belica, 15:20-15:30

2. Tamburaški sastav Udruge „Prekodravski zvon“, Gola, 15:30-15:40

3. Tamburaški sastav KUD-a Horvatska, Velika Horvatska, 15:40-15:50

4. Tamburaški sastav KUD-a Bistra, 15:50-16:00

5. Tamburaški sastav KUD-a „Sveti Juraj“, Draganić, 16:00-16:10

6. Tamburaški sastav KUD-a „Toplice“, Varaždinske Toplice, 16:10-16:20

7. Tamburaški sastav KUD-a „Repušnica“, 16:20-16:30

8. Tamburaški orkestar KUD-a „Dragutin Domjanić“, Vugrovec, 16:30-16:40

9. Tamburaški sastav KUD-a „Rudar“, Glogovac, 16:40-16:50

10. HKUD Petar Zrinski, Vrbovec, 16:50-17:00

11. Tamburaški sastav KUD-a „Laz“, Laz Bistrički, 17:00-17:10

12. KUD „Šandorovec“, 17:10-17:20

13. Tamburaški sastav Centra tradicijske kulture Varaždin, 17:20-17:30

14. Tamburaški sastav Folklornog ansambla Broda, Slavonski Brod, 17:30-17:40

 

Na dnu ove stranice možete pronaći Pravila 26. Susreta.